František Jiroudek

(1914-1991)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 238846

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:55

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Herečky

    Položka č.: 238847

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:56

    pastel, papír, 37 x 51 cm, sign. PD Jiroudek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)