Milada Kazdová

(1911-2001)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Podzimní večer

    Položka č.: 220301

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:12

    měkký kryt, 15,8 x 20,8 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:08

    litografie, 22,5 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled na Mnichovice

    Položka č.: 199258

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:07

    litografie, 32 x 41,5 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    Položka č.: 242989

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:20

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)