Milada Kazdová

(1911-2001)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 214094

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:33

    litografie, 1946, 22,5 x 36,1 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    Položka č.: 240716

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)