Milada Kazdová

(1911-2001)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídky

    Položka č.: 215367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:18

    litografie, 22,3 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina u Mnichovic

    Položka č.: 237276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:19

    litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237275

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:20

    litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Zvonky (ženich a nevěsta)

    Položka č.: 237274

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:21

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237273

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:22

    litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)