Jan Kavan

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 244290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:27

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí IX.

    Položka č.: 217790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:15

    lept, akvatinta, 2005, 6,8 x 6,2 cm, sign. DU J Kavan MMV, 18384, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:38

    lept, 2001, 9,1 x 6,5 cm, sign. Du Jan Kavan MMI, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu