Jan Kavan

  • Jan Kavan

    Profil dívky se zvířaty

    Položka č.: 281122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:17

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Hlava ryba

    Položka č.: 281195

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40

    litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Postavy

    Položka č.: 281196

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:42

    litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Masky

    Položka č.: 281197

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:44

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Maska

    Položka č.: 281198

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:46

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)