Alois Pitrmann

(1911-1986)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Les

    Položka č.: 196251

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:16

    litografie, 27,5 x 21,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Na okraji lesa

    Položka č.: 196253

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:17

    litografie, 31,5 x 46 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 204635

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:46

    litografie, 33 x 45,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 204636

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 204637

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:48

    litografie, 34,5 x 48 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pole

    Položka č.: 204638

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:49

    dřevoryt, 1957, 25,2 x 50,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 204639

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lesní palouček

    Položka č.: 204640

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:51

    litografie, 41,5 x 29,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Litoměřice

    Položka č.: 210663

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:40

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann 82, LD: Litoměřice Radnice 1378/80 1537/39, 16. 3. 82, na zadní straně razítko autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žatecká brána v Lounech

    Položka č.: 210662

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:41

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. LD Pitmann, LD: 2. dubna 1982 Žatecká brána, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)