Alois Pitrmann

(1911-1986)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z Českého středohoří

    Položka č.: 242504

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:14

    suchá jehla, 1947, 12 x 16 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1947, dole značeno vodotiskovým razítkem autora, stav vynikající, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)