Alois Pitrmann

(1911-1986)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kostel v Hrabové

    Položka č.: 229763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:17

    tuš, papír, 1971, 43 x 60 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Buchlov

    Položka č.: 229762

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:18

    hlinka, papír, 27 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pošná u Pacova

    Položka č.: 228899

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:19

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1947, 30 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)