Jaroslav Kaiser

(1919-2007)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:04

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Procitnutí dne

    Položka č.: 230473

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:44

    serigrafie, 1997, 43,5 x 38,5 cm, sign. PD JKaiser, č. 4/30, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)