Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl na přesličce
Položka č.: 281875Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:07
linoryt, 8,5 x 10,5 cm, sign. DU Jkaiser, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)