Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    Položka č.: 223984

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:26

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Vážky

    Položka č.: 126412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:15

    litografie, 37,3 x 22 cm, sign. PD Jan Halla, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:28

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 232680

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:04

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Knihovna

    Položka č.: 236853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:57

    lept, akvatinta, 27,8 x 20,6 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)