Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 281347Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12
litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)