Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:00

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:26

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:44

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:50

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:58

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:52

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:06

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Věže (PF 1996)

    Položka č.: 242730

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 243352

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)