Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:02

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Korida

    Položka č.: 226071

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 226073

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Útesy

    Položka č.: 226747

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:34

    olej, plátno, karton, kombinovaná technika, 1988, 29 x 38,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Karlův Týn

    Položka č.: 227056

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:02

    lept, 17 x 11,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 227082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:10

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 228000

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:20

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 228229

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:50

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Doteky času

    Položka č.: 228335

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kuličky

    Položka č.: 228384

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:18

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:28

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:40

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Koně

    Položka č.: 225312

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:48

    lept, 12,4 x 17,3 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Plánované ukončení: 18. 12. 2018 15:40

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Vesnická slavnost

    Položka č.: 229016

    Plánované ukončení: 19. 12. 2018 10:30

    akvarel, tuš, papír, 1984, 22 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Povoz na statku

    Položka č.: 229018

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2018 10:40

    olej, plátno, 20 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2721 Historie příhozu

    Klavír

    Položka č.: 229028

    Plánované ukončení: 19. 12. 2018 11:30

    litografie, 1976, 28,8 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Modlitební kniha

    Položka č.: 229304

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 16:17

    ručně kaligrafovaná kniha, 19. století, 17 x 10,5 cm, titul: Modlitby Svatý. Když se ráno probudíš, ručně psaná kniha modliteb, ruční vazba v kůži, ruční papír se zlatou ořízkou, 202 stran, značeno razítky majitele Václav Karásek Praha 1845 1935, mírně odřená vazba, popraskaný hřbet, Antikvariát Dl…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Bilder-Conversations-Lexikon für das deutsche Volk. Ein Handbuch zur Verbreitung gemeinnütziger Kenntnisse und zur Unterhaltung

    Položka č.: 229305

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 16:18

    kniha, 4 svazky, 1837, 25,5 x 22 cm, obrazový slovník pro německý lid, příručka pro šíření znalostí a zábavy, ve čtyřech svazcích, obsahuje celkem 1283 mědirytin a 45 map, vazba polokožená, 728,842,801,805 stran, stav dobrý, mírně odřeno po hraně, hnědé flíčky, vlastnické razítko, Antikvariát Dláždě…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Výnos o poštách

    Položka č.: 229388

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 17:41

    mědirytina, 1778, 32 x 19,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    Položka č.: 229396

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 17:49

    San Francisco / Photo-Gravures

    Položka č.: 229397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 17:50

    bibliofilie, cca 40 fotografur ze San Francisca, vyd. Adolph Wittemann, New York, 1897, pův. clpl. zdobená vazba, nestr., ohmatané listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Hände und Was Sie Sagen

    Položka č.: 229405

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 17:58

    kniha, 64 čb. vyobrazení, vyd. Orell Füssli Verlag, Zürich-Leipzig, 1929, pův. plpl. vazba, 24s. + přílohy, odřené okraje desek, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mapa světa

    Položka č.: 229496

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:29

    kolorovaná mědirytina, 39 x 54,8 cm, uprostřed přeložený, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Mapa Francouzských zemí

    Položka č.: 229503

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:36

    kolorovaná mědirytina, 37,8 x 50 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Velkoněmecká říše - Neubertova mapa

    Položka č.: 229510

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:43

    mapa, 1942, 84 x 96 cm, Neubertova podrobná místopisná mapa Velkoněmecké říše, protektorát Čechy a Morava, Gen. - Gouvernement, Slovensko a Švýcarsko. Vydaly a vytiskly Grafické závody V. Neubert a synové v měřítku 1 : 1 500 000 v Praze 1942., mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Deutsches Reich ( Velkoněmecká říše)

    Položka č.: 229511

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:44

    mapa, 47 x 102 cm, Patent-Falzkarte für Kraftfahrer, Frankfurt A. M. : Schirmer & Mahlau, okolo roku 1940, 2 mapy na 1 listu : Měřítko 1:100 000 , poškozeno, zašpiněný obal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:55

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Plánované ukončení: 26. 12. 2018 19:56

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)