Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    Položka č.: 234181

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:30

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 234180

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:35

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jaro

    Položka č.: 205147

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:40

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • neurčený autor

    Ve víru

    Položka č.: 234198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:35

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rožnov

    Položka č.: 228564

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:40

    akvarel, papír, 21 x 30,4 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    U řeky

    Položka č.: 137673

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:45

    lept, 1953, 12,3 x 11,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Koně v trysku

    Položka č.: 229851

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:15

    litografie, 19. století, 14,6 x 21 cm, značeno v tisku, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Existenciální motiv

    Položka č.: 234221

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 17:45

    litografie, 1979, 43 x 32 cm, sign. PD nečitelně 79, 23/50, mírně zašpiněný a při pravém okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:22

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 221002

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:32

    litografie, 8,8 x 12,8 cm, sign. PD, rám, č. 2/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

    Der Bazar

    Položka č.: 223332

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:10

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 223333

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:12

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Karlův Týn

    Položka č.: 227056

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:00

    lept, 17 x 11,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 228464

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:50

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bodlák (PF 1965 Antonín Doležal)

    Položka č.: 228515

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:08

    dřevoryt, 1964, 11,8 x 5,8 cm, sign. PD, značeno v desce PN AD 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Položka č.: 230602

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:56

    dřevoryt, 1996, 37,8 x 26 cm, sign. DU, č. 20/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:04

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:24

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na náves

    Položka č.: 224245

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:26

    tužka, akvarel, papír, 1997, 21 x 14,7 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 224246

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:28

    tužka, akvarel, papír, 26 x 18,3 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:32

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Koně

    Položka č.: 225312

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:10

    lept, 12,4 x 17,3 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:16

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 19:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Pramice u Karlova mostu

    Položka č.: 234153

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:08

    akvatinta, 1944, 29,5 x 39,8 cm, sign. PD, zažloutpý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6876 Historie příhozu