Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 220910

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:26

    lept, 64 x 21 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:04

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:12

    dřevoryt, 1953, 9 x 6,5 cm, Sign. PD, nepatrně ušpiněn pravý horný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U plotu

    Položka č.: 234113

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:06

    pastel, papír, 1959, 20,5 x 31 cm, sign. PD P. Poš. 1959, u dolního okraje natržen, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:10

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:26

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:00

    olej, plátno, 50,5 x 57 cm, sign. PD , rám, odřená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:26

    litografie, 24 x 14 cm, sign. PD, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec a pes

    Položka č.: 228441

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:54

    dřevoryt, 19,5 x 11,8 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:02

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:06

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Korida

    Položka č.: 235081

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:42

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:28

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnická slavnost

    Položka č.: 229016

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 15:38

    akvarel, tuš, papír, 1984, 22 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:35

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:06

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:12

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:18

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:23

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:24

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:39

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kočka

    Položka č.: 234375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:32

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 234377

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:34

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postava

    Položka č.: 234381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:38

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květinové zátiší

    Položka č.: 236029

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:28

    akvarel, tuš, papír, 1860, 27 x 21,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Matka

    Položka č.: 236080

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:27

    litografie, akvarel, 15,5 x 15 cm, monogr. PD R, rám, rám zašpiněn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší

    Položka č.: 236076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:28

    olej, karton, 22 x 31 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sušení prádla

    Položka č.: 236064

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:29

    pastel, akvarel, papír, 22 x 48,5 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook