Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mladý šlechtic

    Položka č.: 224305

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:22

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 237050

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:36

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Doteky času

    Položka č.: 237079

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 237086

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:56

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:36

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:00

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hejno vran u řeky

    Položka č.: 237501

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:14

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Regrooreble

    Položka č.: 237511

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 237512

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Klečící

    Položka č.: 237521

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:32

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    V náručí

    Položka č.: 237559

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:10

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:12

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:14

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    Položka č.: 237566

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:24

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:30

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zelená hvězda

    Položka č.: 237571

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:34

    linoryt, 21 x 9,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    Položka č.: 237582

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:56

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 237585

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:02

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)