Zámecká zahrada

    Položka č.: 230255

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 16:20

    olej, plátno, 1928, 60 x 80 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Položka č.: 230305

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:10

    Mlýnská dolina

    Položka č.: 230595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:32

    olej, plátno, 1922, 51,5 x 63,5 cm, sign. LD, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Gejša

    Položka č.: 230596

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:33

    dřevoryt, 36 x 24 cm, rám

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 230597

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:34

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Podvečer v lese

    Položka č.: 230598

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:35

    pastel, papír, 40 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Zátiší se slunčenicemi a jablky

    Položka č.: 230599

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:36

    tempera, karton, 35 x 58 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Položka č.: 230600

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:37

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Mapa Itálie

    Položka č.: 230601

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:38

    tisk, 1806, 43 x 33 cm, zažloutlý a při okrajích pokrčený a lehce natržený papír, uprostřed přehnutý

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 230602

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:39

    dřevoryt, 1996, 37,8 x 26 cm, sign. DU, č. 20/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Skály

    Položka č.: 230603

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:40

    tužka, papír, 1845, 19,4 x 14,6 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Strom

    Položka č.: 230604

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:41

    tempera, kombinovaná technika, papír, 19 x 12,5 cm, sign. LD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Trubač

    Položka č.: 230605

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:42

    akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, sign. PD , rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Klečící akt

    Položka č.: 230606

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:43

    křída, papír, 35 x 26,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na břehu

    Položka č.: 230607

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:44

    lavírovaná tuš, papír, 1999, 29,5 x 42 cm, sign. DU, při horním okraji drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zima v horách

    Položka č.: 230608

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:45

    kvaš, 20 x 28 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 230609

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:46

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 231402

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:15

    olej, sololit, 50 x 35,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 231399

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:20

    olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Souboj leopardů

    Položka č.: 231387

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:25

    tuš, papír, 1971, 26,2 x 28,3 cm, monogr. PD EŠ 71, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Horská louka

    Položka č.: 231482

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:30

    akvarel, papír, 1957, 32,5 x 26 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Večerní západ

    Položka č.: 231481

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:35

    akvarel, papír, 1972, 22,5 x 61 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Železárny Prostějov

    Položka č.: 231390

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 16:05

    3x litografie, 22 x 44 cm, sign. nečitelně, 90/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kytice II.

    Položka č.: 231518

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 16:10

    tempera, tuš, hedvábí, karton, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kytice I.

    Položka č.: 231517

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 16:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Andělíček

    Položka č.: 231458

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 16:20

    pastel, uhel, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Juro, na zadní straně věnování: Mému příteli Vlastimilovi Bedrnovi… J. B., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    Položka č.: 231377

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:45

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Rudolf Valentino

    Položka č.: 231376

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 231484

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 15:55

    tuš, akvarel, papír, 17 x 41,7 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Krajina se stromy

    Položka č.: 231453

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 16:00

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK