Položka č.: 240959

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:26

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Před bouřkou

    Položka č.: 239537

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 239538

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:51

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:10

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Položka č.: 239686

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:19

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hradčany

    Položka č.: 239718

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:51

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 239719

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:52

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 241085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 241083

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 200755

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:46

    pastel, karton, 54 x 43 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zřícenina Kobrštejn

    Položka č.: 241058

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:14

    uhel, papír, 40,6x32,7 cm, monogr. PD VK, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Lanškroun

    Položka č.: 241051

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:15

    tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Přístav

    Položka č.: 233483

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kůň

    Položka č.: 226428

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:35

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 224794

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1989, 31,8 x 23,7 cm, sign. na zadní straně nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 224771

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:37

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 224770

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 232955

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:00

    tuš, papír, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:16

    dřevoryt, 1953, 9 x 6,5 cm, Sign. PD, nepatrně ušpiněn pravý horný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:42

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:52

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:46

    dřevoryt, 24 x 24,5 cm, monogr. LD M.K., sklo, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 234910

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:54

    tužka, papír, 1964, 44,5 x 70 cm, sign. LD, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výroba papíru

    Položka č.: 239040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:58

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 23:02

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:04

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)