• A. Václav Mašek

    Postavy

    Položka č.: 240989

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:04

    tužka, akvarel, papír, 20,8 x 29,5 cm, na okraji papíru šmouhy od tužky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Útěk z domu

    Položka č.: 240990

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:06

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 28 cm, na papíru hnědé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Myš

    Položka č.: 240991

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:08

    tuš, papír, 7,5 x 7 cm, na papíru drobné šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce /návrh ilustrace)

    Položka č.: 240992

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:10

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Stidie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:12

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka držící vlajku

    Položka č.: 240994

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:14

    akvarel, papír, 26,5 x 20 cm, zašlý papír, levý dolní roh papíru přeložen, nahoře je kousek papíru ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poustevník

    Položka č.: 240995

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:16

    lavírovaná tuš, papír, 1945, 16 x 29,8 cm, sign. PD B. U. 45, lehce zašlý papír, na horním okraji papíru tmavý pruh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Alimenty

    Položka č.: 240996

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:18

    tuš, tužka, papír, 21,5 x 28 cm, pod obrázkem text : "Ano, slavný soude - on mne velice oklamal. Myslela jsem, že je to voják a on byl jenom z pracovního tábora., zašlý papír, na papíru šmouhy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Domy / Malování na zahradě

    Položka č.: 240997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:20

    akvarel, papír / lavírovaná tuš, papír, 35 x 27,5 cm, na papíru razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", papír zašlý, na jednom z okrajů natržen cca 3 cm; roh papíru pokrčen a lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Návrh na El. Libris Ing. I. Zavadil

    Položka č.: 240998

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:22

    tuš, běloba, papír, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozhovor

    Položka č.: 240999

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:24

    lavírovaná tuš, papír, 16,3 x 29,7 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Baltu

    Položka č.: 241000

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:26

    akvarel, tužka, papír, 1921, 14,6 x 20,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka červené sukni

    Položka č.: 241001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:28

    tempera, papír, 38 x 27,5 cm, kousek papíru na pravém okraji utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Temple et Canal de Honan

    Položka č.: 241002

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:30

    litografie, 1842, 26 x 41 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith Par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; LD Temple et Canal de Honan; DU Imp. Lemiercier , Benard et C.; paris, Goupil et Vibert Edit., zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Village prés de Canton

    Položka č.: 241003

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:32

    litografie, 1838, 27,7 x 41,5 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith. par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; značeno PD Village prés de Canton, DU Jonque de Commerce et Montagnes Derriere Canton, Imp. Lemercier, Benard et C., Paris , Goupil et Vibert édit., zažloutlý…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 241004

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windsor Castle and long Walk / Zámek ve Windsoru a dlouhá procházka

    Položka č.: 241005

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:36

    litografie, 1838, 29 x 45 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windosr Castle and long wakj, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windsor Castle and Runnymead from Cowpers Hill / Windsorský zámek a Runnymead z kopce Cowpers

    Položka č.: 241006

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:38

    litografie, 1833, 30,5 x 45 cm, značeno LD J. B. Payne 1833, značeno PD Windsor Castle and Runnymead from Cowpers Hill, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, zahnědlý pravý spodní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Povoz z koněm

    Položka č.: 241007

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Návrat mužů

    Položka č.: 241011

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:48

    tempera, papír, 1943, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír; LD u rohu žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 241012

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:50

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Zátiší s portrétem

    Položka č.: 241013

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice gladiol

    Položka č.: 241014

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:54

    tužka, kvaš, papír, 1978, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 241015

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:56

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 241016

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:58

    olej, plátno, karton, 1917, 56,5 x 43,5 cm, okraje lehce otřepeny, na okrajích plátno vybledlé, plátno místy krakelováno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Položka č.: 241017

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 20:00

    olej, sololit, 32,3 x 44,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    Položka č.: 241018

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 20:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)