• Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 210723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 210805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:04

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    Položka č.: 211475

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:06

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    Položka č.: 212517

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:08

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pstruh

    Položka č.: 213817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:10

    dřevoryt, 4,2 x 13,7 cm, PD monogr. CB, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Položka č.: 214925

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:12

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jaro

    Položka č.: 214937

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:14

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Vladimír Beneš

    Položka č.: 217174

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:18

    litografie, 2002, 10,7 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 02, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:20

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:22

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:24

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:26

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:28

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník

    Položka č.: 218493

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:30

    litografie, 1955, 23,5 x 16 cm, sign. LD L. Stejskal, č. 2/3, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218510

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:32

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Tři králové

    Položka č.: 218831

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:34

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:36

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:38

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 220151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:40

    olej, plátno, 17,4 x 12 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící muž

    Položka č.: 220190

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:42

    olej, plátno, karton, 16,5 x 11,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava muže

    Položka č.: 220224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, karton, 12,4 x 8,8 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malé plachetnice

    Položka č.: 220569

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:46

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 89, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:48

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 221699

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:50

    monotyp, 45,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olga Vychodilová

    Položka č.: 224293

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:52

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:54

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:56

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:58

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Svícen

    Položka č.: 226392

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:00

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)