• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém zbojníku

    Položka č.: 207613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:02

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:04

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Z Kampy

    Položka č.: 220559

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:06

    lavírovaná kresba tuší, 42,8 x 61 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 82 a na paspartě razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    Položka č.: 220572

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Dva trosečníci na člunu

    Položka č.: 220576

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:10

    tempera, karton, 1969, 26 x 42,5 cm, sign. LD V. Junek 69, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 67, přeložený, pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Sám na moři

    Položka č.: 220577

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:12

    tempera, karton, 24 x 36,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 66, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224234

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:14

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Položka č.: 224293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:16

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 224304

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mladý šlechtic

    Položka č.: 224305

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:22

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hubert

    Položka č.: 224306

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:24

    litografie, 15,3 x 23 cm, LD značeno, rám, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Těžký chléb

    Položka č.: 224519

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:26

    akvarel, papír, 1958, 52 x 66,5 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 81, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Na pláži

    Položka č.: 224520

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Statek

    Položka č.: 225281

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:34

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    Položka č.: 225302

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:36

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225421

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Homolka

    Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)

    Položka č.: 225422

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:40

    litografie, 12,8 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 225423

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 225424

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:44

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 225434

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emanuel Ranný st. ?

    (1913-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 226505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:50

    tuš, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Ranný E.?, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dobříš Nocturne

    Položka č.: 226808

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:56

    serigrafie, 1984, 16,9 x 21 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Pastýř (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226980

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:58

    dřevoryt, 1945, 6,5 x 14,6 cm, sign. PD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    Položka č.: 226995

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)