Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2017 23:08

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    ČESKÁ BAROKNÍ KRAJINA

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 00:43

    katalog, 1964, 24 x 17 cm, katalog k výstavě v Národní galerii v Praze - Palác Kinských, text Pavel Preiss, 50 stran, Praha, 1964, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Století belgické grafiky

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 00:44

    katalog, 1946, 21,2 x 15,2 cm, Síň Hollara, Praha I, 1946, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Členská výstava 1947

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 00:45

    katalog, 1947, 21 x 15,1 cm, Jednota umělců výtvarných, Praha I, 1947, ve hřbetu skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Český člověk (fotografie z let 1982 - 1996)

    Položka č.: 1209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 01:11

    kniha, 1997, 34 x 25 cm, vydalo Studio JB 1997, fotografie Jan Malý, Jiří Poláček, Ivan Lutterer, text Anna Fárová, Kristián Suda, 206 stran, celoplátěná vazba vazba s papírovým přebalem, přebal mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3263 Historie příhozu

    Věž

    Položka č.: 1401

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 04:23

    lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Český Krumlov

    Položka č.: 1455

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 05:17

    lept, 18 x 12,7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

    Holdování Kateřině

    Položka č.: 1493

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 05:55

    lept, 22,5 x 60 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích natržený papír (cca 3 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Der Fall des Reichenbaches

    Položka č.: 1496

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 05:58

    mědirytina, 1821, 15,6 x 10 cm, značeno PD Rosmäster, Dresden 1821, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Muž ošetřující zraněného

    Položka č.: 1593

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 07:35

    suchá jehla, 10,8 x 8,3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na koni

    Položka č.: 1605

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 07:47

    uhel, tuš, papír, 21 x 11 cm, monogr. PD Al, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Žokej na koni

    Položka č.: 1606

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 07:48

    uhel, tuš, papír, 11,6 x 16,6 cm, monogr. LD Al, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Skok přes překážku

    Položka č.: 1651

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 08:33

    kombinovaná technika, papír, 38,6 x 25,6 cm, monogr. PD Al, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Steeplechase

    Položka č.: 1652

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 08:34

    uhel, tuš, papír, 19,9 x 29,8 cm, monogr. LD Al, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skicy

    Položka č.: 1687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 09:09

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 1696

    Plánované ukončení: 27. 10. 2017 09:18

    uhel, papír, 23,2 x 20,8 cm, monogr. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Výuční list sladovnického cechu

    Položka č.: 789

    Plánované ukončení: 26. 10. 2017 15:00

    výuční list, 1827, 45 x 55 cm, pro Františka Svobodu z Hnanice na panství Hrubá Skála, vyučeného ve Svijanech, cechovní pečeť přitištěna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 788

    výuční list, 1823, 45 x 55 cm, pro Františka Skrbka ze Stanové na panství Navarov, vyučeného v Semilech, cechovní pečeť přitištěna, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Krajina s útesy a pavilonem

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    tuš, akvarel, papír, 67 x 34,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Ležící

    Položka č.: 852

    lept, 16,5 x 28,5 cm, sign. PD , mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Japonský erotický časopis

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    časopis, 25,5 x 18 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    14x dřevoryt, 32,5 x 49 cm, vše značeno LD v tisku, jedenkrát natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 892

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Umělkyně

    Položka č.: 855

    lept, 15,3 x 11,7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 1002

    akvarel, tužka, papír, 13,7 x 9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Sasanka

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:50

    tuš, papír, 25,7 x 18,9 cm, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Památka na svaté přijímání

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:05

    lept, 21 x 13,7 cm, mírně pkrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Na lovu

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:25

    litografie, 19,2 x 19,5 cm, při okrajích papíru skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)