Hotel Imperial

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:20

    dřevoryt, 24 x 29,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rakouská města

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:24

    mědirytina, okolo roku 1820, 27,2 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Rakouská města

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:26

    mědirytina, okolo roku 1820, 27 x 37,5 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:38

    litografie, 9 x 7 cm, sign. PD, pasparta, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:42

    lept, 16 x 58,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Vídeň

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:28

    lept, 1925, 41,7 x 33,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Socha Ludvíka I. ve Vídni

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:32

    lept, 26,5 x 18,8 cm, sign. PD, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Marienplatz (Mnichov)

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:34

    lept, 26,5 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Pohled na Řím

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:40

    ofset, okolo roku 1890, 37,5 x 53,5 cm, pozdější otisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 20:48

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Říp

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:42

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Vrchlabí

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:44

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 1, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Liberec

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:46

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 13, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Teplice

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:48

    litografie, 9,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:02

    tisk, akvarel, 18 x 25 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Roudnice

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:02

    litografie, okolo roku 1860, 17,5 x 22,5 cm, PD monogr. na kameni VR, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:04

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rakovník

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:06

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 9, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Zbiroh

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:08

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:14

    tisk, 34,3 x 52 cm, vzadu razítko: 4: obecná škola chlapecká v Praze na Žižkově, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Trosky

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:20

    dřevěný štoček, 8,5 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Čertovka

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 10. 01. 2018 00:30

    lept, 37,5 x 29 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Nerudova ulice na Malé Straně

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 10. 01. 2018 00:58

    lept, 11,3 x 16 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dvůr Králové nad Labem z jižní strany

    Položka č.: 182

    Plánované ukončení: 10. 01. 2018 01:04

    mědirytina, 17,2 x 23,3 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Lipsko

    Položka č.: 138163

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:25

    lept, 28 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Modrá krajina

    Položka č.: 185294

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 14:00

    akvarel, papír, 21 x 30 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Krajina při západu slunce

    Položka č.: 185295

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 14:05

    akvatinta, 1978, 32,7 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 73/85, skvrna na papíře, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 14:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)