Expozice ze sbírek Středočeské galerie a Střediska státní památkové péče a ochrany přírody Středočeského kraje

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:23

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, zámek Nelahozevec, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Lovectví ve výtvarném umění čtyř století

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:45

    tisk, plakát, 1983, 60 x 85,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, Praha, srpen-září 1983, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Défense du Patrimoine national

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:55

    tisk, plakát, 1978, 60 x 40 cm, plakát k výstavě v Musée du Louvre Galerie Mollien, Paris, 24.2.-24.4. 1978, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Garáž

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:57

    tisk, plakát, 42,5 x 59,5 cm, hudební plakát, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Buxtehude, Paris, New York

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:52

    tisk, plakát, 84 x 59 cm, přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The London Toy & Model Museum

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:56

    tisk, plakát, 76 x 50 cm, plakát k výstavě hraček v Paddingtonu, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:18

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Strážce pokladu

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:04

    akvarel, běloba, tuš, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:29

    dřevoryt, 1965, 22,5 x 32,5 cm, sign. PD nečitelně, paparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Sedící akt

    Položka č.: 884

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:30

    tuš, běloba, papír, 30 x 23 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Strašidlo

    Položka č.: 885

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:31

    tempera, běloba, uhel, papír, 2003, 40 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Sedící akt dívky

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:32

    akvarel, tuš, papír, 28,3 x 22,5 cm, sign. PN nečitelně 84, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Klečící akt dívky

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:33

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29,3 cm, sign. LN nečitelně 84, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kočka

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 05:28

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Zátoka

    Položka č.: 943

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 05:29

    linoryt, 24,5 x 59,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, 44/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kmeny

    Položka č.: 944

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 05:30

    lept, 1981, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 19231

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Geometrie

    Položka č.: 181057

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 14:25

    suchá jehla, 30,2 x 22,8 cm, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Les

    Položka č.: 179545

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 14:35

    olej, karton, 26 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tání v podvečer

    Položka č.: 208425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 14:40

    olej, karton, 23 x 35,2 cm, sign. na zadní straně nečitelně, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5981 Historie příhozu

    Položka č.: 177890

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 14:50

    olej, sololit, 30,5 x 46,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Kristus

    Položka č.: 195489

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 14:55

    olej, plátno, 63 x 47 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Řeka

    Položka č.: 200297

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 15:15

    olej, karton, 38 x 63,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Náměstí s pomníkem

    Položka č.: 135707

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 15:55

    akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 198651

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 16:05

    kombinovaná technika, papír, 49 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Terra

    Položka č.: 202819

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 19:49

    litografie, 1999, 5 x 15 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 202887

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 19:55

    lept, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD, autorský tisk, DU věnování autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Návrh kostýmu

    Položka č.: 204118

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 20:08

    tužka, pastel, papír, 47 x 30,3 cm, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Návrh kostýmu

    Položka č.: 204119

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 20:09

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Ochránci jelenů

    Položka č.: 204871

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 20:20

    vystřihovánka, papír, 5,5 x 8,5 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID799 Historie příhozu