Sedící dívka

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, karton, 45,5 x 37 cm, sign. PN, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Sestry

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    fotografie, 1936, 35 x 27,6 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 19231

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Únos Európy

    Položka č.: 189271

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2017 11:45

    gobelín, 60 x 82 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID629 Historie příhozu

    Akty

    Položka č.: 178568

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2017 13:00

    4x akvarel, pastel, tužka, papír, vše 34,5 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

    Michele Colbergová

    Položka č.: 209347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 09:43

    fotografie, 24 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem Foto Rac, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dipsacus silvester

    Položka č.: 209377

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:13

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Eryngium campestre

    Položka č.: 209378

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:14

    tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Alliária officiuális

    Položka č.: 209379

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:15

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Přažský hrad

    Položka č.: 209387

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:23

    akvarel, papír, 7,3 x 3,4 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Wachau Schoss Schönbühel

    Položka č.: 209390

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:26

    lept, 13,8 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Karlův most

    Položka č.: 209391

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:27

    lept, 12,2 x 7,5 cm, monog. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Prof Bartalemi

    Položka č.: 209408

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:44

    tužka, papír, 28,6 x 22,5 cm, sign. LD Gors, pokřivený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mužský profil

    Položka č.: 209409

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:45

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hauyes ing BBC Anglie

    Položka č.: 209410

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:46

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Muži pátrající ve tmě

    Položka č.: 209411

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:47

    tuš, papír, 1942, 30 x 22 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, obrázková cenzura, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rozmluva

    Položka č.: 209412

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 10:48

    tuš, papír, 1942, 22 x 29,9 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Konvolut miniatur

    Položka č.: 209456

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 11:32

    17 x akvarel, tuš, papír, 5 x 5 - 3,6 x 2,3 cm, vše signováno, vše paspartováno, pasparty zašpiněny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dr. Aleš Hrdlička

    Položka č.: 209459

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 11:35

    dřevoryt na japanu, 42 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Eduard Vojan

    Položka č.: 209463

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 11:39

    suchá jehla, 12,5 x 9 cm, sign. PD nečitelně, nákladem Divadelního nakladatelství Evžena J. Rosendorfa v Praze I Perlova 5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Řecká bitevní loď Kilkis

    Položka č.: 209472

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 11:48

    litografovaný plakát, 50 x 69 cm, značeno PD v tisku nečitelně, 1. světová válka, pokrčený a místy zašpiněný papír, při okrajích potrhaný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    La grande bataille nabale entre Ténédos et Lemnos

    Položka č.: 209473

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 11:49

    plakát, 50 x 68 cm, značeno dole v tisku, vítězství řecké flotily nad tureckou v lednu 1913, pokrčený a místy zašpiněný papír, při horním okraji natržený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 209593

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 13:49

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 209594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 13:50

    14x dřevoryt, 32,5 x 49 cm, vše značeno LD v tisku, jedenkrát natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 209595

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 13:51

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    V negližé

    Položka č.: 209632

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 14:28

    lept, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID434 Historie příhozu

    Portrét muže

    Položka č.: 209641

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 14:37

    akvarel, tužka, papír, 13,7 x 9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 209836

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 17:52

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Připíjení Králi

    Položka č.: 209840

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 17:56

    mědirytina, 16,6 x 19,6 cm, značeno LD nečitelně, rám, Albions Gastmahl, im Jahr 571., místy pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)