Jarní krajina

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:47

    olej, sololit, 50 x 66 cm, rám, místy lehce poškozená malba,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kaplička v polích

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:56

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vodní krajina

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:59

    pastel, papír, 31 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:23

    olej, sololit, 40 x 60 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:26

    olej, sololit, 22 x 28,5 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:29

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

    Les

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:38

    olej, karton, 19 x 25 cm, rám, na rámu oděrky,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vřesoviště

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:44

    olej, plátno, 14,5 x 24 cm, rám, vzadu popsáno a nalepen štítek s č. 134, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

    Stoa Hadrian´s

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2017 14:10

    mědirytina, 10,8 x 16,3 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5774 Historie příhozu

    Sochy (PF 2007)

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2017 14:15

    dřevoryt, 1986, 9 x 16,5 cm, PD monogr. N. O. 86

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID36 Historie příhozu

    Královské hlavní město Praha

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2017 23:03

    tisk, 65 x 95 cm, vydáno nákladem Ženského obzoru, Praha, Královské Vinohrady, zažloutlý, zvlněný papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

    Michele Colbergová

    Položka č.: 1374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 02:49

    fotografie, 24 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem Foto Rac, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dipsacus silvester

    Položka č.: 1408

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:23

    tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Eryngium campestre

    Položka č.: 1409

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:24

    tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný a přeložený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Alliária officiuális

    Položka č.: 1410

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:25

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 1411

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:26

    tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pražský orloj

    Položka č.: 1418

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:33

    lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5590 Historie příhozu

    Přažský hrad

    Položka č.: 1419

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:34

    akvarel, papír, 7,3 x 3,4 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Wachau Schoss Schönbühel

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:37

    lept, 13,8 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Karlův most

    Položka č.: 1423

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:38

    lept, 12,2 x 7,5 cm, monog. PD nečitelně, rám, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Prof Bartalemi

    Položka č.: 1441

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:56

    tužka, papír, 28,6 x 22,5 cm, sign. LD Gors, pokřivený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mužský profil

    Položka č.: 1442

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:57

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hauyes ing BBC Anglie

    Položka č.: 1443

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:58

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Muži pátrající ve tmě

    Položka č.: 1444

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 03:59

    tuš, papír, 1942, 30 x 22 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, obrázková cenzura, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rozmluva

    Položka č.: 1445

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 04:00

    tuš, papír, 1942, 22 x 29,9 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, Uvolněno, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Konvolut miniatur

    Položka č.: 1493

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 04:48

    17 x akvarel, tuš, papír, 5 x 5 - 3,6 x 2,3 cm, vše signováno, vše paspartováno, pasparty zašpiněny, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dr. Aleš Hrdlička

    Položka č.: 1496

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 04:51

    dřevoryt na japanu, 42 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Eduard Vojan

    Položka č.: 1502

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 04:57

    suchá jehla, 12,5 x 9 cm, sign. PD nečitelně, nákladem Divadelního nakladatelství Evžena J. Rosendorfa v Praze I Perlova 5, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Řecká bitevní loď Kilkis

    Položka č.: 1517

    Plánované ukončení: 31. 03. 2017 05:12

    litografovaný plakát, 50 x 69 cm, značeno PD v tisku nečitelně, 1. světová válka, pokrčený a místy zašpiněný papír, při okrajích potrhaný, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)