Baťa

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (347 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:06

    reklamní plakát, 53 x 38 cm, v dolní části pokčený a natržený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (347 €)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 19231

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 13.000 CZK (500 €)

    Mapa světa

    Položka č.: 18487

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 39 x 54,8 cm, uprostřed přeložený, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

    Mapa Českých zemí

    Položka č.: 18486

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 48 x 62,5 cm, zažloutlý, několikraát přeložený, uprostřed slepený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 18385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,4 x 36 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

    Mapa

    Položka č.: 18384

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,4 x 33,5 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Mapa Francie

    Položka č.: 18383

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 27,5 x 35,7 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Mapa

    Položka č.: 18382

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,7 x 37 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Květiny ve váze

    Položka č.: 15835

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 15027

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pastel, papír, 50 x 44 cm, rám, vzadu nalepen štítek: Vondráček J. F. řezbář u J. J. knížete z Auerspergů ve Vlašimi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

    Položka č.: 203479

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.154 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:04

    osmibarevná čistokresba, ruční papír, 1764-1783, 57 x 86 cm, rám, mapa tereziánského katastru zhotovená mezi lety 1764-1768 v rámci "Prvního vojenského mapování" (též "Josefské měření") nebo 1780-1783 (rektifikace, II. vojenské mapování, kompletní zmapování RU monarchie) Královskou kartografickou sl…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.154 €)

    Položka č.: 203484

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:09

    mědirytina, okolo roku 1700, 16,3 x 25,5 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

    Poslední dražitel: ID3645 Historie příhozu

    Karlštejn

    Položka č.: 203485

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:10

    intarzie, 35 x 25,5 cm, rám

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 203486

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:11

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

    Invalidovna v Paříži

    Položka č.: 203488

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:13

    akvatinta, 1814, 27,7 x 50,7 cm, provedl R. Bowyer, London, 1815, lehce zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

    Hotel Imperial

    Položka č.: 203489

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:14

    dřevoryt, 24 x 29,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Andreas Hofer

    Položka č.: 203510

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:35

    kolorovaná mědirytina, první polovina 19. století, 18,5 x 15,3 cm, pasparta, zažloutlý papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    C.K. rakouští huláni

    Položka č.: 203524

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:49

    rytina, 6x rytina (2 kolorovaná), tisk W. Hoffman, Praha, zažloutlý, pomačkaný a skvrnitý papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Výbuch turecké bitevní lodi u ostrova Tenedos

    Položka č.: 203533

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 15:58

    mětirytina, okolo r. 1830, 14 x 22 cm, kolorovaná rytina zachycující výbuch na turecké bitevní lodi u řeckého ostrova Tenedos způsobený řeckými povstalci, skrny na papíře, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Andělíček

    Položka č.: 203570

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 16:35

    rudka, papír, 15 x 17,3 cm, LD datováno 1673, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Vojáček

    Položka č.: 203589

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 16:54

    rudka, papír, 17. století, 24,7 x 18,9 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

    Otevírání truhly

    Položka č.: 203668

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 18:13

    tužka, kvaš, papír, 1955, 28,5 x 36 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír

    Ležící akt

    Položka č.: 203675

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 18:20

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1938, 44 x 64,2 cm, LD monogr. , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Koupaliště

    Položka č.: 203707

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 18:52

    Wash - prací rychlík

    Položka č.: 203764

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 19:49

    tempera, tuš, papír, 33,5 x 23,5 cm, rám, návrh na reklamu, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

    Die Trajansfäute in Rom

    Položka č.: 203797

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:22

    mědirytina, 18,5 x 16 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Bratislava

    Položka č.: 203808

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:33

    tisk, 23,7 x 31,6 cm, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 203809

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:34

    litografie, 1905, 17 x 43 cm, rám, lehce pokrčený papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3527 Historie příhozu

    Položka č.: 203810

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:35

    lept, 16 x 58,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Socha Ludvíka I. ve Vídni

    Položka č.: 203815

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:40

    lept, 26,5 x 18,8 cm, sign. PD, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)