Hornatá krajina

    Položka č.: 19231

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 13.000 CZK (500 €)

    Mapa světa

    Položka č.: 18487

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 39 x 54,8 cm, uprostřed přeložený, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

    Mapa Českých zemí

    Položka č.: 18486

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 48 x 62,5 cm, zažloutlý, několikraát přeložený, uprostřed slepený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 18385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,4 x 36 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

    Mapa

    Položka č.: 18384

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,4 x 33,5 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Mapa Francie

    Položka č.: 18383

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 27,5 x 35,7 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Mapa

    Položka č.: 18382

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mědirytina, 28,7 x 37 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Květiny ve váze

    Položka č.: 15835

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 15027

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pastel, papír, 50 x 44 cm, rám, vzadu nalepen štítek: Vondráček J. F. řezbář u J. J. knížete z Auerspergů ve Vlašimi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

    Hellas mare internum

    Položka č.: 190658

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2017 16:20

    litografie, 14,3 x 8,3 cm, pasparta, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206595

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:20

    olej, plátno, 35,5 x 35 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 206683

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:30

    akvarel, papír, 29 x 21,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ve skalách

    Položka č.: 206684

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:35

    linoryt, 1986, 16,1 x 10,5 cm, sign. PD nečitelně, 80/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5509 Historie příhozu

    Krajina s poli

    Položka č.: 206685

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:40

    akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pražské pobřeží

    Položka č.: 206686

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:45

    uhel, papír, 36,3 x 51,9 cm, monog. LD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bartok Bela Kekszakallu Herceg Vara

    Položka č.: 206687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:50

    lept, 1969, 20 x 29,3 cm, sign. PD nečitelně, značeno PD v desce WA 1969, mírně zašpiněno, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Struktury

    Položka č.: 206688

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 16:55

    dřevoryt, 1963, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Struktury II.

    Položka č.: 206689

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:00

    dřevoryt, 1963, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zima

    Položka č.: 206690

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:05

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206691

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 17:10

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Socha Svobody v přístavu Novo-Yorkském

    Položka č.: 193739

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:01

    kolorovaný tisk, 31,7 x 22,2 cm, z časopisu Zlatá Praha, lehce zažloutlý, zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 193742

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:02

    litografie, 1982, 26 x 45 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hanácký kroj

    Položka č.: 193743

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:03

    litografie, 18 x 11 cm, LD značeno na kameni A, vydal C. K. dvorní litograf A. Hasse v Praze, lehce zažloutlý, zašpiněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Starý valašský kroj z Moravy

    Položka č.: 193744

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:04

    litografie, 19 x 11 cm, PD značeno na kameni A, vydal C. K. dvorní litograf A. Hasse v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Holub domácí

    Položka č.: 193759

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:05

    lept, 1973, 29,4 x 20,3 cm, sign. PD, č. 30/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Stoa Hadrian´s

    Položka č.: 194206

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:19

    mědirytina, 10,8 x 16,3 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:28

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Houby

    Položka č.: 198519

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:31

    akvarel, papír, 1960, 29 x 40 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona s Ježíšem

    Položka č.: 200289

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:34

    malba olejem na nízkém sametu, 48 x 33 cm, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Maska (Songye, Kongo)

    Položka č.: 202503

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2017 20:47

    kolorované dřevo, 20. století, v. 32 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (116 €)