-
Neznámý autor
Ptactvo
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
24x chromolitografie, 20 x 14 cm, místy perforováno či natrženo, celkově ale dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Napoleon
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 54 x 28 cm, 12x bar. lit. pohlednice (9 x 12cm), při jejich složení dojde k výjevu Napoleona Bonaparte, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Abstraktní kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:18
olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
...a - hoj...
Položka č.: 201123Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cheb
Položka č.: 223795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vesnice
Položka č.: 231314Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studie stromu
Položka č.: 260167Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:32
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:48
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:22
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét
Položka č.: 281478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ulice
Položka č.: 281480Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25
olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
Položka č.: 135707Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Parný den (podle Antonína Slavíčka)
Položka č.: 202563Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:34
tempera, karton, 1975, 44,9 x 62,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva výjevy
Položka č.: 281927Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Václav Havel
Položka č.: 281757Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO