Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)