Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19698

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.408 €)