Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Generace (návrh vitráže)

    Položka č.: 239072

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:00

    tužka, papír, 30 x 14,8 cm, levý spodní roh papíru pokrčen (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Muzikanti (návrh na vitráž)

    Položka č.: 239073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:02

    tužka papír, 30 x 14,8 cm, levý dolní roh ohnutý, na okraji několik šmouh od tužky (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí (Internetová aukce )

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 240226

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:04

    tisk, 44,5 x 30,8 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. DCCCVI/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Házení klobouku

    Položka č.: 240737

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:06

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Muži v kroji

    Položka č.: 240738

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240739

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:10

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Minerská brigáda

    Položka č.: 240741

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:12

    akvarel, uhel, papír, 27 x 39,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Konvalinky a sněženky

    Položka č.: 240743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:14

    tuš, akvarel, papír, 18,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý / zašlý papír, na horním pravém rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Horská scenerie

    Položka č.: 240755

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:16

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 240756

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:18

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Rybník

    Položka č.: 240757

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:20

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. "D Paulus 97, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Červánková krajina

    Položka č.: 240758

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:22

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 240759

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:24

    olej, sololit, 1994, 19,4 x 30,3; cm, sign. LD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus (Internetová aukce )

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 240760

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:26

    olej, sololit, 1995, 27,8 x 19 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu místy odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240987

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:28

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugéne Ciceri (Internetová aukce )

    (1813-1890)

    Temple et Canal de Honan

    Položka č.: 241002

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:30

    litografie, 1842, 26 x 41 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith Par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; LD Temple et Canal de Honan; DU Imp. Lemiercier , Benard et C.; paris, Goupil et Vibert Edit., zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Eugéne Ciceri (Internetová aukce )

    (1813-1890)

    Village prés de Canton

    Položka č.: 241003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:32

    litografie, 1838, 27,7 x 41,5 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith. par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; značeno PD Village prés de Canton, DU Jonque de Commerce et Montagnes Derriere Canton, Imp. Lemercier, Benard et C., Paris , Goupil et Vibert édit., zažloutlý…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • James Baker Payne (Internetová aukce )

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 241004

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:34

    litografie, 1839, 30,8 x 41 cm, značeno LD J. B. Payne 1839, značeno PD The North Terrace, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 241012

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:36

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl (Internetová aukce )

    (1926-2017)

    Potok

    Položka č.: 241779

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:38

    olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl (Internetová aukce )

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    Položka č.: 241780

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:40

    olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl (Internetová aukce )

    (1926-2017)

    Žatva u březového háje

    Položka č.: 241781

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:42

    olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl (Internetová aukce )

    (1926-2017)

    Stromy

    Položka č.: 241782

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:44

    olej, sololit, 63,5 x 48,7 cm, sign. PD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice (Internetová aukce )

    Replika " Malý peníz Ludvíka I. Jagellonského"

    Položka č.: 242301

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:46

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Oppl (Internetová aukce )

    (1953)

    Pamětní medaile k 700. výročí narození Karla IV.

    Položka č.: 242302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:48

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 3,3 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice (Internetová aukce )

    Pamětní medaile k příležitosti výročí korunovace Karla IV. císařem Svaté říše římské

    Položka č.: 242303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:50

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 45 mm, váha 34 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Vladimír Oppl (Internetová aukce )

    (1953)

    Pamětní medaile k 670. výročí položení základnímo kamene ke Katedrále Sv. Víta

    Položka č.: 242304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:52

    měď, plátováno zlatem, průměr 45 mm, váha 35 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydala Národní pokladnice, přiložen certif…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Národní pokladnice (Internetová aukce )

    Medaile Mobilizace československé armády, 1938

    Položka č.: 242305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:54

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 38,61 mm, váha 26 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírové pouzdro, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, původně součást setu 3 medailí "Češi ve válce", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice (Internetová aukce )

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    Položka č.: 242306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:56

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice (Internetová aukce )

    Franc II.

    Položka č.: 242307

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:58

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook