Dražené položky

  • Beyer (Internetová aukce )

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241240

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:11

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Beyer (Internetová aukce )

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241241

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:12

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer sc., rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Beyer (Internetová aukce )

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241242

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:13

  • Max Švabinský (Internetová aukce )

    Paní Švabinská

    Položka č.: 241243

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:14

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi (Internetová aukce )

    (1882-1959)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 241244

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:15

    akvatinta, 27,5 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Tavík Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 241245

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:16

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Josef Čapek (Internetová aukce )

    (1887-1945)

    Klečící mnich (Ilustrace ke knížce F. Jammes: Román Zajícův)

    Položka č.: 241246

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:17

    linořez, 1920, 13,2 x 9 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

  • Vladimír Pukl (Internetová aukce )

    (1896-1970)

    Položka č.: 241247

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:18

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rabas (Internetová aukce )

    (1885-1954)

    Podobizna

    Položka č.: 241248

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:19

    mezzotinta, 1913, 17,4 x 12,7 cm, PD monogr. R, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Rada (Internetová aukce )

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 241249

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:20

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle (Internetová aukce )

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    Položka č.: 241250

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:21

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Adolf Born (Internetová aukce )

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:22

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Erika Bornová (Internetová aukce )

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 241252

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:23

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Burant (Internetová aukce )

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 241253

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:24

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1924-2001)

    Pierot a dívka s růží

    Položka č.: 241254

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:25

    suchá jehla, 1980, 34,3 x 30,8 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 42/120, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • František Gross (Internetová aukce )

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 241255

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:26

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 241256

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:27

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Eva Hašková (Internetová aukce )

    Chlapec a lev

    Položka č.: 241257

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:28

  • Václav Hejna (Internetová aukce )

    (1914-1985)

    Položka č.: 241258

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:29

    monotyp, 56 x 37 cm, sign. PD Hejna, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Ota Janeček (Internetová aukce )

    Hlava dívky

    Položka č.: 241259

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:30

    grafický list, 1986, 7 x 10 cm, sign. PD Ota Janeček 86, rám, č. 80/100, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Maškarní kůň

    Položka č.: 241260

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:31

    linoryt, 11,7 x 17,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    Dívka v šátku

    Položka č.: 241261

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:32

    Položka č.: 241262

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:33

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Položka č.: 241263

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:34

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1919-1994)

    Vesnička mezi kopci

    Položka č.: 241264

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:35

    lept, 12,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Kuklík (Internetová aukce )

    Hruška

    Položka č.: 241265

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:36

    kombinovaný lept, 1978, 31,7 x 29,5 cm, sign. PD L. Kuklík 78, č. 12/80, Kuklík studoval v letech 1968 - 1974 VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby zv…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivana Lomová (Internetová aukce )

    Básnířka II

    Položka č.: 241266

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:37

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 63/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Básnířka III

    Položka č.: 241267

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:38

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 48/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Básnířka IV

    Položka č.: 241268

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:39

    originální litografie, 2016, 28 x 19,7 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 55/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Zdeněk Mézl (Internetová aukce )

    Řecký motiv (figurální kompozice)

    Položka č.: 241269

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:40

    litografie, 26,5 x 20 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova