Dražené položky

  • Karel Vik (Internetová aukce )

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233765

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:38

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233767

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:39

    dřevoryt, 1927, 10 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný…

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233768

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Špilberk

    Položka č.: 233770

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:41

    kolorovaný dřevoryt, 1929, 8 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1883-1964)

    Karlův most

    Položka č.: 233772

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:42

    dřevoryt, 1937, 7 x 13 cm, sign. PD Vik - 37, LD razítko autora VK, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čle…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1883-1964)

    Zkrocení divokého koně

    Položka č.: 233776

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:43

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1883-1964)

    Karlova Koruna

    Položka č.: 233778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:44

    dřevoryt, 14 x 16 cm, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vilgus (Internetová aukce )

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:45

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • František Ronovský (Internetová aukce )

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:46

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Šafář (Internetová aukce )

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:47

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:48

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:49

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lucien Dasselborne - Davril (Internetová aukce )

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta (Internetová aukce )

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:51

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Štambach (Internetová aukce )

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:52

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Emilie Tomanová (Internetová aukce )

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:53

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:54

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Novotný (Internetová aukce )

    Exploze

    Položka č.: 233912

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:55

    litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Ladocha (Internetová aukce )

    Růže - pohár

    Položka č.: 234622

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:56

    lept, kombinovaná technika, papír, 1976, 47 x 59 cm, sign. PD Jiří Ladocha 1976, rám, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bedřich Horálek (Internetová aukce )

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Moravec (Internetová aukce )

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Solovjev (Internetová aukce )

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:59

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Libuše Voříšková (Internetová aukce )

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:00

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sirotek (Internetová aukce )

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst (Internetová aukce )

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:02

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:03

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Škvára (Internetová aukce )

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:04

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Pravoslav Kotík (Internetová aukce )

    (1889-1970)

    Dřevaři

    Položka č.: 234978

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:05

    dřevoryt, 1919, 17 x 19,2 cm, sign. PD P. Kotík 19, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Rada (Internetová aukce )

    (1926-2007)

    Položka č.: 234988

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kollman (Internetová aukce )

    Bojovníci

    Položka č.: 234989

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:07

    akvarel, uhel, papír, 2011, 59,5 x 41 cm, sign. LD František Kollman 2011, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu