Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Adolf Stieler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1775-1836)

    Südwestliches Frankreich

    Položka č.: 1020

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:44

    kolorovaný oceloryt, 34,7 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Stieler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1775-1836)

    Südöstliches Frankreich

    Položka č.: 1021

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:45

    kolorovaný oceloryt, 35 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Stieler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1775-1836)

    Deutschland

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:46

    kolorovaný oceloryt, 31,5 x 36,5 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Stieler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1775-1836)

    Deutschland Übersicht der Politischen eintheilung

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:47

    kolorovaný oceloryt, 35,5 x 41 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Stieler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1775-1836)

    Fluss und Bergkarte von Deutschland

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:48

    kolorovaný oceloryt, 33,5 x 40,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:50

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Konvolut map

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:51

    18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Matthaüs Seutter (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1678-1757)

    Alegorická mapa Ostrov lásky

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:52

    kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rigobert Bonne (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 1029

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:53

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptist Homann (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Amerika

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:54

    kolorovaná mědirytina, 1746, 47 x 55 cm, rám, v dolní části natrženo a slepeno, stopy po bělobě, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptista Homanno (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Archiducatus Austriae Inferioris

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:55

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert de Vaugondy (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1723-1786)

    Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:56

    kolorovaná mědirytina, 1750, 47 x 59 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Hispaniae et Portugalliae Regna

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:57

    kolorovaná mědirytina, 43,5 x 54,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a místy při okrajích natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert de Vaugondy (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1723-1786)

    Gouvernement General de L´Isle de France

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:58

    kolorovaná mědirytina, 1754, 49,5 x 53,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert de Vaugondy (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1723-1786)

    Partie Occidentale de L´Empire de Russie

    Položka č.: 1035

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:59

    kolorovaná mědirytina, 1750, 48,5 x 63 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptist Homann (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Circulus Saxoniae Inferioris

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:00

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 57,3 cm, uprostřed přeloženo a na několika místech zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptist Homann (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:01

    kolorovaná mědirytina, 1748, 50,5 x 55 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptist Homann (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:02

    kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo, při okrajích ohmataný a místy natržený papír, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Brion (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Etats de Boheme

    Položka č.: 1039

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:03

    kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hondius (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Mapa Čech

    Položka č.: 1040

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:04

    mědirytina, 1613, 41 x 54,5 cm, rám, papír zašlý, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Baptista Homanno (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:05

    mědirytina, 48 x 58 cm, rám, na papíru na několika místech skvrny, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Brdy část hřebeny

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06

    tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Dolní Berounka

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07

    tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Soutok Sázavy s Vltavou

    Položka č.: 1044

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:08

    tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:09

    tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa

    Položka č.: 1046

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:10

    tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1940)

    Karlštejnsko

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:11

    tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Giocomo de Rossi (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:12

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Postl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1769-1818)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:13

    kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:14

    kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook