Albín Brunovský
(1935-1997)
Bella Italia III
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:17
lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miroslav Válek: Rovina
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel, Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratisla…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
Píseň písní
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
bibliofilie se třemi původními komb. technikami ve formátu 4,5 x 3 cm, 1992, 11,5 x 8 cm, vše sign. DU ABrunovský, autorský tisk, Přebásnil Jaroslav Seifert, poznámku napsal Jiří Kutina, tygraficky upravil Vladimír Viener, vydala Nadace Lyry Pragensis jako 69. svazek bibliofilské edice Polyhymnia, P…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miloš Macourek: Dáma v klobouku
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie s původní kombinovanou technikou, 1985, 10,5 x 7,8 cm, sign. DU ABrunovský 1985, č. 48/200, 1 signovaná kombinovaná technika Albín Brunovský, 105x80. 200 čísl. neprodejných výtisků pro účastníky večera k jubileu Albína Brunovského. Lyra Pragensis, 1985, Praha. Šitá vazba vložená v papíro…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)