Václav Junek
(1913-1976)
Cirkus
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:40
olej, plátno, 1939, 64 x 79 cm, sign. PD V. Junek 39, rám, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK