Jan Zrzavý
Postavy duchů - mnichů
Položka č.: 943Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:20
ofset, 19 x 13 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Zrzavý
Letící anděl s hvězdami
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 11,5 x 16,5 cm, sign. LD J.Z., rám, studijní kresba, součástí položky je Katalog neznámých prací Jana Zrzavého, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Holl…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Jan Zrzavý
Hlava španěla
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Zrzavý
Žena v lóži
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
tužka, papír, 7 x 6 cm, monogr. PD J.Z, rám, přeškrtnuto, vzadu seznam linorytů, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Zrzavý
Pastvina s ovcemi
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Zrzavý
Studie dráčka na keramiku
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Jan Zrzavý
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Zrzavý
Studie tří dráčků na keramiku
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tužka, papír, 2,5 x 7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Zrzavý
Palma
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jan Zrzavý
Přístav
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Zrzavý
Vánoce
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Zrzavý
Maska
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 8/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy…