Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Jan Zrzavý 1906 - 1940

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:31

    bibliofilie, 30,5 x 22 cm, sign. litografie, ob. s bar. litografií, podpis na titl. listě J. Zrzavý, vyd. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha, 1941, nákl. 1000 výtisků, clpl. vazba s obálkou, 309s., lehce natržená obálka v horní části, jméno vlastníka knihy, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážd…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jan Zrzavý

    Jar. Bednář: Hvězdná tuláctví

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 16:06

    kniha, čtyři kresby J. Zrzavý, návrh vazby E. Frinta, podpis básníka proti titulu, vydala Družstevní práce, Praha 1930, 64s., polokož. vazba, holand. papír van Gelder, ex. 169/400, ed. krásných tisků Slunovrat sv.7, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířs…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 241549

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:39

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar