Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)