Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Soubor šesti exlibris

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:29

    4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Jiří Mahen: Měsíc * fantasie

    Položka č.: 1451

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:55

    bibliofilie, 5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU M…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Nahota

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    5x lept, sign. vše P. Kotík, Soubor pěti původních grafik vydalo Družstvo dílo přátel umění a knihy. Úvodní slovo napsal František Halas., žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)