František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Arnošt Procházka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:21

    dřevoryt, 11,2 x 8,5 cm, LD monogr. Ve dřevě F.K., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 235187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, 1940, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 178691

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:50

    suchá jehla, akvatinta, 15,3 x 20,6 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 15:32

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 236236

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:00

    dřevoryt, 1913, 35,5 x 26,3 cm, značeno ve dřevě: FK 13, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:52

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:27

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)