František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:38

    dřevoryt, 1940, 13,1 x 9,9 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:40

    lept, 1947, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Kobliha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)