Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 241199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:30

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:31

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241201

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:32

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    Položka č.: 241203

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:34

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Samota ve stepi

    Položka č.: 241205

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:36

    tuš, akvarel, papír, 1961, 5,7 x 4,1 cm, při okrajích zašpiněný a popsaný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Opravdové zázraky Basilia Knoxe

    Položka č.: 241206

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:37

    tuš, papír , 1957, 14 x 9 cm, přiložena kniha Anna Marie Joklová, Opravdové zázraky Basilia Knoxe, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 241207

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:38

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241208

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:39

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 16,5 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.2. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241209

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:40

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241210

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:41

    2x tuš, běloba, papír, oba 24,3 x 16,6 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.5. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejno…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)