Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Anička s modrou sukní

    Položka č.: 233426

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:39

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)