Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Savon a l´Eaue

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:12

    litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:13

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Hovory u krbu (O. Neff - V. Neff)

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 67, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil

    Položka č.: 237981

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:16

    litografie, 10,5 x 14,4 cm, sign. LD K. L., rám, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42