Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:18

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Kamil Lhoták

    Horská krajina se stanem a míčem

    Položka č.: 230952

    Vyvolávací cena: 2.100.000 CZK (84.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:09

    olej, plátno, 1958, 55 x 55 cm, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věrná vyobrazení technických před…

    Aktuální cena: 2.100.000 CZK (84.000 €)

  • Kamil Lhoták

    Astra bilobé

    Položka č.: 230959

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:16

    tuš, akvarel, papír, 1987, 25 x 14 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, kresby Kamila Lhotáka jsou založeny na spontánnosti a kladení své představivosti přímo na papír či jinou plochu. Krátké, expresivní tahy jsou pro Lhotáka příznačné. Astra bilobé z roku 1987 je toho důkazem, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Kamil Lhoták

    Karlovy Vary

    Položka č.: 230133

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:38

    tuš, papír, 1955, 13 x 10, 5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 55, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Kamil Lhoták

    V pondělí 28. března pokračování kostýmu

    Položka č.: 230547

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:48

    tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu