-
Neurčený autor
La Province de Namur
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, několik čísel časopisu Vůle lidu (volný překlad), obs. velké množství obrazového materiálu (čb. i bar. fotografie, reprodukce, mapy aj.), vyd. v Číně, 1950, uprostřed knihy umístěn rozkládací čb. plakát s Mao Ce-tungem, plpl. převazba, pův. ob. vevázány, místy jen trochu ušpiněno, desky mírně…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Nauka o cestovním ruchu
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obsáhlý text neurčeného autora či autorů s širokým záběrem týkajícího se cestovního ruchu, jednotlivé kapitoly pojednávají např. o historii, významu, předpokladech cestovního ruchu, jiné o o provozu hotelů, restaurací, o funkcích jednotlivých číšníků, o organizaci, zaměstnancích, stravování a…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
Položka č.: 521Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Háj
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:22
olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Horské chaty
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na dvorku
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Šumava
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07
olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zima
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mistr Alois Jirásek
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chryzantémy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mořský záliv
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Orlické hory
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Jaroměři
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48
akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jaorměřská radnice
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49
akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
T. G. Masaryk
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:53
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jubeilum
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu