Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 15:00

    olej, karton, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, na rámu oděrky, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Ota Bubeníček byl malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ot…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 30 000 Kč CZK