Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Pohled na Vsetín

    Položka č.: 230988

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:45

    olej, plátno, karton, 1907, 35 x 48 cm, sign. LD O. Bubeníček 07, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    V tišinách

    Položka č.: 231001

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:58

    olej, tempera, karton, 24,7 x 34,5 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, na zadní straně starý ověřovací list, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Vesnička

    Položka č.: 231002

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:59

    olej, karton, kolem r. 1940, 33 x 49,5 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, signováno z rodinné kolekce, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Břízy

    Položka č.: 231003

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 19:00

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Položka č.: 230839

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2019 18:03

    olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)