Jaroslav Šimůnek

(1872-1939)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 236184

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:08

    olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)