Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:18

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)