Tanečnice

    Položka č.: 1254

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 1304

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:44

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 1305

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:45

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:00

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Na kanále v Benátkách

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:18

    olej, plátno, 101 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně bratislavské celní razítko, Antikvariát Dlážděná

    Na nábřeží

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:58

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Promenáda

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:48

    olej, dřevotříska, 41 x 51 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:06

    akvarel, tuš, papír, 58 x 27 cm, monogr. PD V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Abstrakce I

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:47

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Domek

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:25

    lept, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dva akty

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:26

    lept, 17 x 23 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 13:27

    lept, 30,8 x 22 cm, sign. PD Bureš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona dle Rafaela

    Položka č.: 1013

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:53

    anaplast, papír, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní staně na štítku, zdobený rám, na zadní straně štítek s popisem Madona dle Rafaela F. J. Tábor 1832, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Laňky

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:54

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. PD Číla, malba místy poškozena

    Zima v horách

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:25

    kvaš, 20 x 28 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Položka č.: 1046

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:26

    akvarel, papír, 1941, 18 x 24 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 1047

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:27

    akvarel, papír, 29 x 23,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vue du Chateau Engelhaus

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:28

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 17:35

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:43

    keramika, 15 x 12 cm, monog. ma zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svatá Cecílie

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Mořské plody

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, plátno, okolo 1900, 32 x 40 cm, sign. LD Duterne?, rám, plátno v jednom místě poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Dívka s košíkem ovoce

    Položka č.: 441

    olej, karton, 1910, 58,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně 1910 Paris, rám, malba místy krakelovaná, Antikvariát Dlážděná

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:56

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)