Sedící dívka

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:38

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:40

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:46

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:17

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:27

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:38

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vyzývavý ženský akt (Ex libris RR)

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:09

    dřevoryt, 9,3 x 5,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)