Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:06

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 232961

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:12

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:38

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vlajky

    Položka č.: 237226

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:30

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:44

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:08

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:44

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:56

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:02

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 240168

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:48

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:18

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:20

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:24

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Stromy

    Položka č.: 240800

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:30

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2020 00:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)