Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:34

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:36

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:42

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:44

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:50

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:58

    tužka, akvarel, papír, 19 x 25 cm, sign. PD Lirgan, pasparta, páska na paspartě poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:02

    litografie, 1973, 12,3 x 11,6 cm, sign. PD, pasparta, páska na paspartě nahoře ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:14

    lept, 15,5 x 10,2 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:06

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226998

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:50

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Akt dívky, Ex libris Sedláček

    Položka č.: 231117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:38

    mědiryrina, 5 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko, lehce zašpiněné, v krajích mírně pokrčené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Výroba papíru

    Položka č.: 239040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:16

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:46

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:12

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rostliny (PF 1966)

    Položka č.: 242695

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:52

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 242696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Holubice (PF 1945)

    Položka č.: 242706

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:14

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Růže

    Položka č.: 244542

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:02

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohádkový strom

    Položka č.: 244541

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)