Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:12

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:26

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:30

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:48

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:50

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:58

    litografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD, rám, č. 156/200, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)