Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:31

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:19

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:20

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:21

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zástupy šílených

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:22

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dáma s červeným slunečníkem

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 859

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:24

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:16

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:17

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bez názvu

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:17

    litografie, 1992, 28 x 14,8 cm, sign. PD nečitelně, II/XXX, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hanácké nebe

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:30

    tisk, akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD VoBo, rám, na zadní nápis: Tož, kdopak má lepší nebe-než máme me Hanáci?! Šeške same tam nam lezó. So hobe jak medáci…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ostrava

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:29

    litografie, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:30

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:48

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:49

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Barborka

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:44

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Objetí

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:45

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:04

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:08

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka s harfou

    Položka č.: 231104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:20

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:36

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:04

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:18

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pražská hrad z Lávky

    Položka č.: 237148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:18

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:20

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:48

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:56

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:32

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:30

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook