Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:18

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:20

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:02

    tisk, 40 x 28,8 cm, monogr. PD E. de M. , zažloutlý papír, na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 237512

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:10

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:32

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:54

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:56

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)