Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:36

    litografie, 1973, 38 x 55,6 cm, uprostřed přeložený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litógrafo I

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:39

    soupis díla s 11 originálními litografiemi, Vázaná publikace na 231 stranách slovem i obrazem představuje dílo Joana Miro vytvořené do roku 1952. Vydalo vydavatelství Maeght Paříž v roce 1972, vytiskla Poligrafa Barcelona, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Plakát

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:59

    litografie, 1977, 69 x 48 cm, značeno v desce LD Miró, uvedeno v soupisu grafického díla J. Miroa, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Plakát

    Položka č.: 665

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:00

    litografie, 1974, 73 x 53 cm, značeno PD Miró, uvedeno v soupisu grafického díla J. Miroa, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Plakát

    Položka č.: 666

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:01

    litografie, 1976, 75 x 56 cm, značeno PD Miró, uvedeno v soupisu grafického díla J. Miroa, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Plakát

    Položka č.: 667

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:02

    litografie, 1972, 74 x 57,5 cm, uvedeno v soupisu grafického díla J. Miroa, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    Položka č.: 241569

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:59

    litografie, 1956, 38 x 56 cm, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, lehce pokrčený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)