Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:09

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:10

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:44

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:45

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:46

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere Le Miroir

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    časopis se třemi litografiemi, 1967, 38 x 28 cm, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litógrafo I

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    soupis díla s 11 originálními litografiemi, vázaná publikace na 231 stranách slovem i obrazem představuje dílo Joana Miró vytvořené do roku 1952, vydalo vydavatelstvi Maeght Paříž v roce 1972, vytiskla Poligrafa Barcelona, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)