František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:00

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:01

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:02

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:03

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:04

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:05

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:07

    litografie, 1946, 34 x 45 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pocta Maxu Ernstovi

    Položka č.: 242006

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2020 18:23

    tužka, akvarel, papír, 1930, 12 x 16, 5 cm, PD monogr. G. F., rám, člen skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a skupiny Radar. V 60. letech reprezentoval Československo na bienále v Benátkách. Jeden z nejvýraznějších malířů 20. století, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČU…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pohled na moře

    Položka č.: 241178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:09

    tempera, karton, 23, 5 x 31 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 241255

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:26

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 241256

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:27

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 241536

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:26

    litografie, 1982, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 8/44, LD přípis: Paní Heleně Kohoutové přátelsky F. Gross, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)