Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:01

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen u…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Michael Rittstein

    Podivná evoluce

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:04

    litografie, 2010, 72 x 50,7 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Polom

    Položka č.: 670

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:05

    litografie, 2010, 51 x 72 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes