Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 19708

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.038 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.038 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 164147

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:12

    litografie, 1991, 37 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, soupis Hédervári č. 99, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 214151

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:28

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 9/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:04

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 244577

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:45

    litografie, 1982, 53 x 30, 5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)