Různí autoři

  • Různí autoři

    Derriere Le Miroir No 119

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:04

    časopis, 13x litografie, G. Braque, M. Chagall, F. Léger, W. Kandinsky, J. Miró, A. Giacometti, J. Bazaine, E. Chillida, P. Palazuelo, P. Tal-Coat, F. Fiedler, 2x R. Ubac, vydal Maeght Editeur, Paříž 1960, volné listy v přebalu, zašpiněný, při okrajích a na hřbetu potrhaný, na papíře skvrny, Antikva…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Různí autoři

    Pocta Karlu Tutschovi

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:06

    soubor 11 litografií, 2010, 30 x 21 cm, č. 62/80, vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařkovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Různí autoři

    Podpisy hráčů československé fotbalové reprezentace

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:03

    tisk, 1976, 21 x 30 cm, 19 podpisů československých fotbalistů, mistrů Evropy za rok 1976, oficiální prospekt vydaný fotbalovou federací, Foto Karel Novák, bez výrazného poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 17:06

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Různí autoři

    XV Ex libris dřevorytů

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 15:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Skupina Ra

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 16:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 16:59

    12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Vladimír Komárek - soubor exlibris

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:17

    13x serigrafie, cca 10 x 6 cm, vše signováno, autoři: A. Beran, M. Janků, J. Jíra, J. Kábrt, J. Kasalová, L. J. Kašpar, J. Klápště, V. Komárek, V. Plocek, V. Renčín, Z. Šindlar, K. Tomanová, E. Vlasáková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Prémie Umělecké besedy

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:18

    4x litografie, 1935, Vojtěch Sedláček, Alois Moravec, Oldřich Kerhart, Bedřich Vaníček, doprovodný text František Skácelík, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)