Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Robinson Crusoe
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 32,5 x 22 cm, pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, Artia, Praha 1957, 16 s. (nestr.), v němčině, lehce odřený hřbet a při okrajích lehce poškozeno, chybí celofán, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako b…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
Položka č.: 280751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:06
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)