Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Doupě

    Položka č.: 191017

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:36

    litografie, 1997, 28,5 x 20 cm, sign. DU Ivana Lomová, autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)