Ivana Lomová

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:35

    litografie, 2017, 32,5 x 48 cm, sign. PD Ivana Lomová 2017, č. 35/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ivana Lomová

    Aprílová procházka II

    Položka č.: 242080

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2020 18:18

    olej, plátno, 2014, 47 x 65 cm, sign. zezadu IVANA LOMOVÁ 2014, práce české výtvarnice Ivany Lomové je široké veřejnosti známá především díky její ilustrátorské činnosti. Od roku 1984 publikovala kresby v novinách a  časopisech, ilustrovala více než 25 knih, zejm. pro děti a mládež, napsala a nakres…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 Kč CZK

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 238749

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:38

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ivana Lomová

    Skotský les

    Položka č.: 238750

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 21:39

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka II

    Položka č.: 241266

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:37

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 63/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka III

    Položka č.: 241267

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:38

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 48/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Ivana Lomová

    Básnířka IV

    Položka č.: 241268

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:39

    originální litografie, 2016, 28 x 19,7 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 55/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové