Ivana Lomová
(1959)Narozena 22. 11. 1959 v Praze studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83). Od roku 1984 publikovala kresby v novinách a časopisech, ilustrovala více než 25 knih, zejména pro děti a mládež, napsala a nakreslila komiksový seriál pro děti, pracovala pro kreslený film. Volná kreslířská a grafická tvorba, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vzpomínky, společenské a rodinné rituály, vztahy mezi blízkými lidmi, postoje a očekávání vyplývající z genderových rolí. Samota a složitost vztahů mezi mužem a ženou. (zdroj: lomova.com)
Ivana Lomová
Série 6 ks litografií Cvičení
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 12:18
litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová, autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ivana Lomová
Skotský les
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 12:19
originální litografie, 2017, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 1/115, papír místy při okrajích lehce pomačkán, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Ivana Lomová
Vlny
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 15:48
litografie, 2017, 32,5 x 48 cm, sign. PD Ivana Lomová 2017, č. 35/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Ivana Lomová
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Ivana Lomová
Ženy - lodě
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)