Zátiší s raky

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, kovový plech, 16 x 22 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Zátiší s rybami

    Položka č.: 71

    olej, kovový plech, 14, 7 x 20 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Květiny

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, dřevěná deska, 20 x 18 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Květiny II

    Položka č.: 73

    olej, dřevěná deska, 20 x 18, 5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Portrét ženy

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, plátno, 1. pol. 19 století, 24, 5 x 21 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    olej, plátno, 24 x 21, 5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Adam et Éve découvrant le corps dAbel

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    mědirytina, 57,3 x 34,7 cm, jedná se pravděpodobně o práci z okruhu Allesandra Tiariniho (1577 - 1668), na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Ikona

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    polychromovaná tepaná mosaz, 16 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Studie tváří

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    rudka, papír, 18. století, 25,8 x 41,4 cm, PD značeno razítkem, na papíře skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 273

    kombinovaná technika, papír, 50 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Expedice

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akvarel, papír, kolem r. 1900, 19,6 x 14,8 cm, rám, pravděpodobně se jedná o německého nebo rakouského autora, jako např. Anton Goering (1836-1905), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Položka č.: 630

    patinovaná sádra, v. 50 cm, pozdější kopie z okruhu Matyáše Bernarda Brauna

    Busta mladé ženy

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    starožitná terakota s polychromií, v. 32 cm, značeno na boku, starožitná terakota s polychromií, Vídeň 19. století, plastika v za­chovalém stavu. značeno na boku., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)